Wysyłki z zwroty

Wysyłka i zwroty

Jesteśmy Van-Care Polska , spółką zarejestrowaną w Polsce

Ceny

Nasze towary można nabywać za pośrednictwem strony internetowej https://www.vancare.pl i przez telefon. Nasze ceny różnią się od czasu do czasu, a materiały drukowane, takie jak katalogi lub reklamy, zawsze pokazują nasze najlepsze ceny w momencie drukowania.

Faktura VAT

Podane przez nas ceny zawsze zawierają podatek VAT według obowiązującej stawki (obecnie 23%)

Zapłata

Wszystkie nasze towary oferowane są w ramach płatności na podstawie zamówienia. Płatność należy uiścić przed wysyłką zamówienia . Akceptujemy :karty kredytowe, karty debetowe. Nie oferujemy płatności ratalnych .

Wysyłka

Zazwyczaj towar wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych od zatwierdzenia zamówienia . Czas dostawy 3-5 dni roboczych. Zamówienie zostaje wysłane po uregulowaniu płatności w 100 % .W momencie wysyłki towar staje się własnością klienta .

Dostawa

Dostarczymy Twoje zamówienie na dowolny adres w Polsce. Nasza standardowa dostawa wykorzystuje krajowego przewoźnika i większości przypadków otrzymasz towar w ciągu 3-5 dni roboczych. Jeśli mieszkasz na uboczu lub przewoźnik uzna Twój adres za trudniejszy do znalezienia, dostawa może potrwać nieco dłużej.

Odbieranie zamówień

Jeśli nie otrzymamy Twojego pisemnego upoważnienia, zawsze będziemy wymagać autoryzowanego podpisu przy dostawie towarów do Ciebie. Jeśli otrzymasz zamówienie z adresu zamieszkania, skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu dostawy, ponieważ niektóre towary mogą zostać wysłane na paletę. Jeśli jest to adres służbowy, towar zostanie wysłany w standardzie.

Dostępność

Zazwyczaj dostarczamy z magazynu. W przypadku braku towaru możemy opóźnić wysyłkę zamówienia na 2 do 3 dni. Jeśli przewiduje się dłuższe opóźnienie, będziemy informować Państwa o stanie. Możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, aby sprawdzić postęp swojego zamówienia.

Anulowanie

Jeśli chcesz anulować zamówienie, możesz to zrobić w dowolnym momencie przed wysyłką. Nasze zamówienie na zwrot jest bardzo krótkie. Zadzwoń do nas, aby umówić się na anulowanie

Nieprzewidziane okoliczności

Strajki, wojny, akty terroryzmu, a nawet przerwy w dostawach energii przeszkadzają nam w realizacji naszych zobowiązań wobec ciebie. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek niepowodzenia wynikające z nieprzewidzianych okoliczności lub jakiejkolwiek innej sytuacji pozostającej poza naszą kontrolą.

Odpowiedzialność

Żadne z postanowień niniejszych Warunków handlowych nie mają wpływu na ustawowe prawa klienta lub nie ogranicza naszej odpowiedzialności za śmierć, obrażenia ciała lub nieuczciwe wprowadzenie w błąd wynikające z naszego zaniedbania. Jeśli wystąpi problem, możesz otrzymać zwrot lub wymianę zgodnie z warunkami naszej gwarancji. Nasza odpowiedzialność wobec Ciebie jest ograniczona do pełnego zwrotu pieniędzy za zakupiony towar. W takich okolicznościach nasza odpowiedzialność względem Ciebie będzie ograniczona do zwrotu zapłaconych przez Ciebie opłat za dostawę. Nasza odpowiedzialność wobec użytkownika wyraźnie wyklucza odszkodowanie za straty lub szkody pośrednie lub wtórne, które powstają, ale z wyjątkiem przypadków opisanych powyżej, zawsze będzie ograniczona do zwrotu płatności.

Instalacja produktów

Instrukcje montażu zostaną dostarczone wraz ze wszystkimi wysłanymi produktami. Firma Van Care Polska nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia pojazdów lub obrażenia ciała ,które zostaną poniesione w trakcie montażu .

Prawo

Niniejsze warunki handlowe będą interpretowane i rozstrzygane zgodnie z prawem Polskim .